فیوره بیوتی اینجاست

درباره فیوره بیوتی بیشتر بدانید

برند فیوره بیوتی از سال ۱۴۰۰ در پلتفرم اینستاگرم شروع به کار کرد و به طور تخصصی به فروش محصولات کیکو میلانو می‌پردازد.

نام فیوره از واژه ایتالیایی fiore گرفته شده که به معنای گل است. برند کیکو میلانو نیز از ایتالیا شروع به کار کرد. نام و لوگوی فیوره بیوتی در برگیرنده روح ایتالیایی برند کیکو میلانو است. همچنین فیوره یا گل نماد زیبایی و لطافت است.

تمام محصولاتی که در وبسایت فروشگاه آنلاین فیوره بیوتی موجود هستند، مستقیما از ایتالیا وارد شده و در دسترس شما قرار می گیرند و اصالت و اورجینال بودن کالاها تضمینیست. همچنین بیش از ۹۰درصد محصولات ساخت ایتالیا و مابقی ساخت اروپا (آلمان، فرانسه و ...) هستند.

از نظر سلامت محصولات نیز، تمامی لوازم آرایشی و مراقبت از پوست از نظر حساسیت‌زایی توسط متخصصین تست شده‌اند و فاقد جوش و حساسیت‌زایی هستند.

 

برند کیکو میلانو فاقد تست حیوانی است و دوست‌دار محیط زیست است. افراد وگان نیز می‌توانند از کالکشن گرین می کیکو میلانو استفاده کنند.

از آنجایی که استراتژی فروش فیوره بیوتی، سود کمتر و فروش بیشتر است محصولات با بهترین قیمت به فروش می‌رسند.

بهترین‌های ککیو میلانو در فیوره بیوتی
26
سال فعالیت کیکو میلانو
1600
محصول آرایشی و بهداشتی
1000
استور در دنیا
برند باکیفیت از دل ایتالیا

کیکو میلانو

کیکو میلانو یک برند ایتالیایی حرفه‌ای لوازم آرایش است که در سال ۱۹۹۷ تاسیس شد.

اکنون کیکو میلانو در بیش از ۱۴ کشور دنیا مرکز فروش دارد و فروش آنلاین آن در بیش از ۳۵ کشور انجام می‌گیرد.

اگرچه کیفیت محصولات کیکو با برترین‌های جهان قابل رقابت است، قیمت بسیار اقتصادی محصولات باعث شده تا محبوب قلب‌ها باشد و خرید محصولات کیکو میلانو را برای اکثر افراد مقدور کرده‌ است.

از محبوب‌ترین لوازم آرایشی کیکو میلانو، لیپ گلاس‌های سه بعدی کیکو میلانو است که در وبسایت فیوره بیوتی در انواع رنگبندی موجود بوده و آماده ارسال است. 

کیکو میلانو یعنی

اصالت و کیفیت

کیکو میلانو