ایتالیا. برند کیکو میلانو در سال ۱۹۹۷ توسط Percassi در ایتالیا تاسیس شد که کشور فشن، هنر و طراحی است. کیکو میلانو طی این سالها بیش از ۱۶۰۰ محصول و بیش از ۱۰۰۰ استور در تمام نقاط دنیا ایجاد کرده است.

بله، کیکو میلانو کالکشن گیاهی و وگان به نام GREEN ME راه‌اندازی کرده است که محصولات این کالکشن به طور کامل گیاهی بوده و حتی بسته‌بندی این محصولات از مواد اولیه قابل بازیافت و دوست‌دار محیط‌زیست تولید شده است.

رسالت کیکو میلانو استفاده تمام خانم‌ها از لوازم آرایشی با کیفیت بدون فدا کردن بودجه گزاف عنوان شده است. از این جهت با وجود کیفیت بسیار بالای محصولات، قیمت بسیار مناسب و اقتصادی نسبت به سطح محصول را شاهدیم.

بله. تمام محصولات موجود در ایران و سایت اصل و اورجینال هستند و توسط تیم فیوره تهیه می‌شوند.

ارسال محصولات ۲ روز در هفته به صورت پستی به سراسر کشور می‌باشد. سفارش شما طی حداکثر یک هفته به دست شما می‌رسد. در تهران امکان ارسال فوری با پیک داخل شهری وجود دارد.

با توجه به اینکه تمام محصولات توسط تیم فیوره تهیه می‌شوند و به علت فروش بالای ما، محصولات همواره جدیدترین تولید هستند که از استور مستقیما تهیه شده‌اند.

خیر. به علت رعایت بهداشت شما مشتریان عزیز امکان مرجوعی وجود ندارد. تنها در صورتی که در ارسال رنگ یا محصول اشتباه از جانب ما رخ داده باشد، چنانچه محصول پلمپ باشد قابل مرجوع کردن است.

خیر. متاسفانه به دلیل قیمت مناسب محصولات و پرداخت آنلاین، امکان پرداخت قسطی یا دو مرحله‌ای وجود ندارد.

در صورتی که سوال شما در بین سوالات بالا نبود اینجا کلیک کنید